Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych

ŻOŁNIERZE ARMII CZERWONEJ I INTERNOWANI
W OBOZACH JEŃCÓW I INTERNOWANYCH W POLSCE 1918-1924

Universitas Nicolai CopernicusCentralne Archiwum Wojskowe

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 11419 wyników.

Nazwisko Imię Nazwa formacji/
jednostki
wojskowej
Nazwa obozu
jenieckiego/
miejsca
internowania
Data zgonu Miejsce zgonu - nazwa miejscowości Nazwa geograficzna miejsca pochówku Nazwa archiwum/prze­chowawcy
Ababow Abłaj 1919-11-25 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Abaksyn Radjan 1921-01-03 Lida Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Abakumow Wasilij 1920-12-11 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Abakumow Wasyl 1920-12-10 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Abdulin Garifuła 210 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-10-22 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Abduł Aptołaj 1919-11-29 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Abelencew Nikifor armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1917-09-28 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Abracham Pekmin 1920-10-30 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Abrachamowicz Michał 9 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1919-02-27 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Abrahimow Itwaj Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-11-22 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Abramow Aleksiej 1920-11-06 Skierniewice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Abramow Ilja 1921-02-16 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Abramow Michał 1919-09-19 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Abramow Michał 1919-09-19 Brześć Litewski
Abramow Mikila Obóz Jeńców Fort Berga Twierdza Brześć Litewski 1920-11-14 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Abramow Mikołaj 1921-11-15 Strzałkowo
Abramow Sergiej 84 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-11-13 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Abramowicz B. 1920-11-06 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Abramowin Benjamin 534 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-11-07 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Abramowski Grim 1919-09-17 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Abramowski Grim 1919-09-17 Brześć Litewski
Abramowski Srim 1919-09-19 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Abramski Wasyl Obóz Internowanych Dąbie 1920-11-16 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Abrazkow Petro 1920-08-30 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Abrosimicz Proto 35 pułk piechoty 2 kompania 1919-12-28 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Absit Adam 1919-05-27 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Achacafel Muchamet 1921-02-12 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Achdamow Mordawsza 506 pułk piechoty 1920-11-01 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Achmadij Afoton Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-11-30 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Achman Michał 1920-11-06 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Achmatnabijow Geroj 190 pułk piechoty rosyjskiej 11 kompania 1918-11-30 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Achmatow Goraj 1920-09-26 Warszawa, Mokotów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Achmedszyn Ginzylin Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-11-27 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Achmetjar Nurijew 70 pułk 1919-11-03 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Achmicyn Tew 90 pułk piechoty 12 kompania 1920-11-15 Zamość Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Achmiczyn Geraj 1920-10-25 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Achmulin Chałaj 1920-11-07 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Achnudianow Nydowodin 1920-08-18 Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Achtjomow Achterdam Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1915-03-20 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Aczygincen Szarwat 1920-11-17 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Adamczyk Jan Obóz Jeńców Bugszopy 1920-08-27 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Adamek Kaźmierz armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1917-10-03 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Adamek Stefan 4 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-04-03 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Adamiuk Marjan 1920-11-10 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Adamow Siemeon 1920-09-27 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Adamowicz Aleksander 1919-11-27 Pińsk Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Adamowicz Mikołaj 1920-11-22 Bereza Kartuska Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Adamowski Władysław 1919-09-14 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Adamowski Władysław 1919-09-14 Brześć Litewski
Adamson Jan armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-10-23 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Adaniew Aleksander 1919-09-25 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Adaniow Michał 1920-11-11 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Adarhajew Sułtan Armia Ochotnicza gen. Antona Denikina 1920-06-05 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Adarkin Jakow 1919-09-02 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Adarkin Jakow 1919-09-02 Brześć Litewski
Adarkyn Jakiw 1919-09-02 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Adbułatov Mikołaj 1920-01-05 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Adrusin Borys 1920-11-22 Brody Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Adzikiewicz Władysław 2 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-10-29 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Afalajnor Matwiej 1920-06-26 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Afanasiew Dymitrij 1920-10-12 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Afanasiew Mikołaj 196 pułk piechoty 1920-11-11 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Afanasiew Mikołaj 160 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-11-11 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Afanasjew Toimofej Obóz Dąbie 1920-05-09 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Afonin Piotr Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1920-01-04 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Afonkin Jegor 1919-12-18 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Aftanas Iwan 1919-10-10 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Aftanas Iwan 1919-10-10 Brześć Litewski
Agacow Aleksander Armia Ochotnicza gen. Antona Denikina 1920-03-25 Lwów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Agafiew Matwiej 1920-08-24 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Agafonow Maksym 1920-11-15 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Aganin Piotr 1921-01-25 Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Agapow Stefan armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1916-05-05 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Agejew Nikifor armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1918-07-10 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Agniow Siergiej 504 pułk piechoty 1920-11-10 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Agownik Maks 1920-12-02 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Agrapen Matsiej 1920-11-13 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Agutow Grzegorz Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Ahartimow Chasjan 1920-12-05 Lublin Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Aidinow Sałachutin 1921-01-03 Przemyśl Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Ajdakiw Andrej 1919-11-01 Brześć Litewski
Ajdarkiw Andrej 1919-11-01 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Ajnedinow Abduł 1921-02-20 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Ajszin Abdum 1920-10-30 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Ajzins Jongin 1920-12-28 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Ajzius Songin 2 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-12-28 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Akacałow Władymir Armia Ochotnicza gen. Nikołaja E. Bredowa Obóz Internowanych Dąbie 1920-08-16 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Akawamow Aleksiej armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1917-02-15 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Akermin Morec 1920-09-23 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Akifiew Wasyl 147 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-11-02 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Akimow Maciej Obóz Internowanych Dąbie 1921-01-30 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Akimszyn Iwan 1920-11-06 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Akimuszkin Konstanty 1919-12-23 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Akinow Michał 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Akmatulin Mabiłła Wadowice 1920-11-07 Nowy Sącz Nowy Sącz Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Akotiew Timofiej 1920-08-25 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Aksenczuk Stefan 1919-09-03 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Aksenow Iwan 1920-08-30 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Aksionow Antoni 1920-10-31 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Aksionow Wasyl 3 Rota Sztabu Armii Czerwonej Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-06-29 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Aksionow Wasyl 1920-11-15 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Aksionow Wasyl 56 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-11-14 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Aksiuk Aleksy Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Aktanajew Wasiel 1920-09-23 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Akulow Michał 1919-09-10 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Akułow Dimitri 1921-02-21 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Akuszenkow Ludwik 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Alabjev Vasyl 1919-11-25 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Alberti Stanisław 12 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1919-02-20 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Alchimionok Osip 1919-11-20 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Alejew Chamatudta 1919-11-10 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Aleksandrov Józef 1919-12-31 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Aleksandrow Aleksander 1920-12-08 Przemyśl Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Aleksandrow Hawryło 60 Baon żelazno dorożny Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-10-17 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Aleksandrow Michał Rembertów 1920-11-03 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Aleksandrow Mikołaj 1919-11-25 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Aleksandrow Mikołaj 1920-12-23 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Aleksandrow Nestor 1920-11-09 Złoczów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Aleksandrow Szczepan 1 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1919-10-28 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Aleksandrow Wasyl 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Aleksandrowicz Mikołaj 1920-02-04 Inflanty Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Aleksejew Wasielij 1920-10-22 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Aleksejiew Kyril 1920-11-02 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Aleksenko Paweł 1920-11-23 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Aleksiej Andrzej 22 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-11-07 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Aleksiejanok Łuka 68 pułk piechoty 9 kompania 1920-11-27 Zamość Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Aleksiejenko Paweł 1920-11-23 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Aleksiejev Mikołaj 1919-11-21 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Aleksiejew Aleksiejew 209 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-12-12 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Aleksiejew Aleksy 1919-11-20 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Aleksiejew Iwan Obóz Internowanych Dąbie 1920-06-02 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Aleksiejew Michał Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1920-12-15 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Aleksiejew Michał 1919-12-15 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Aleksiejew Piotr 1920-10-07 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Aleksiejew Teodor Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1915-04-09 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Aleksiejew Wasyl 1920-11-07 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Aleksiejewa Lidia Obóz Internowanych nr 1 Dąbie 1921-04-21 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Aleksyn Jan armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-11-21 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Alekszyn Nikifor 1920-11-12 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Alembow Michał 1919-09-12 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Alemiender Aleszyn 1920-11-07 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Alenin Grigori 146 pułk Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-03-03 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Alerttejew Siergiej 1920-11-15 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Alesjew Piotr armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1917-06-21 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Aleszczanow Iwan 1920-08-30 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Aleszuk Stefan 1919-09-15 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Aleszyn Stefan 1919-09-23 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Alexandrov Alexander 1919-12-30 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Alijen Piotr 3 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1919-12-18 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Alikin Iwan 1920-01-20 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Alikin Iwan 1919-12-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Alikwirow Ajnatuła 1920-12-03 Lublin Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Alimon Sawiuła 1920-11-09 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Almanczuk Wasyl 1919-08-24 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Alotin Ajdulin 1919-11-18 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Alszewski Jan 1919-11-01 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Ałakiejew Iwan armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1915-04-14 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Ałapow Aleksander 1920-11-09 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Ałdorkin Jakiw 1919-09-01 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Ałeszuk Stefan 1919-09-17 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Ambaszczak Iwan 1919-08-27 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Amikin Mojsen 1920-11-10 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Amisimow Teodor Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-12-10 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Amszczenko Aleksiej 1920-10-22 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Amzekin Matwiej 1920-10-22 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Ananjew Iwan armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1917-08-13 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Anaszkin Adam 1919-07-29 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Anciszyn Mikołaj 1920-11-14 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Andrejciw Iwan 1919-10-30 Brześć Litewski
Andrejczuk Iwan Obóz Jeńców Bugszopy 1920-01-30 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Andrejczuk Iwan 1919-11-01 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Andrejczuk Iwan 1919-11-01 Brześć Litewski
Andrejczuk Wasyl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Andrejeiw Iwan 1919-10-30 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Andrejev Mikołaj 1919-12-08 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Andrejew Aksientij 1919-11-24 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Andrejew Aleksiej 1919-11-01 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Andrejew Daniel Obóz Jeńców Fort Berga Twierdza Brześć Litewski 1920-12-02 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Andrejew Fieodor 1919-10-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Andrejew Hierasim 1921-01-13 Brody Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Andrejew Iwan 1921-02-13 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Andrejew Jan Obóz Jeńców Bugszopy 1920-12-19 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Andrejew Jan 1919-12-08 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Andrejew Jan 1919-12-08 Brześć Litewski
Andrejew Jegor 1920-11-10 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Andrejew Michał 83 pułk piechoty 1920-11-03 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Andrejew S. 1920-12-07 Nowy Sącz Nowy Sącz Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Andrejew Siergiej 1920-12-26 Grodno Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Andrejew Timofej Obóz Internowanych Dąbie 1921-04-29 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Andrejkow Ihnadiej 1920-09-19 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Andrijaszin Nikifor 1921-02-12 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Andrijenkow Jemenej 1919-10-25 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Andrijew Nykała 1919-09-04 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Andrijew Nykoła 1919-09-05 Brześć Litewski
Andrijiw Nykoła 1919-09-05 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Andronow Anton 1920-10-10 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Andronow Diaman 1920-11-30 Białystok Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Andruch Roman armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-12 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Andruchów Jan 1919-06-19 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Andruchow Mikołaj 1919-10-14 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Andrunek Hant 1919-08-17 Brześć Litewski
Andrunek Hnat 1919-08-17 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Andruniak Fedro 2 brygada ukraińska Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-01-19 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Andruniak Michał armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-07-08 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Andrunyk Hnat 1919-08-17 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Andrusiak Teodor 18 brygada Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-03-19 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Andrusin Borys 1920-11-20 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Andrusiw Andrej 1919-09-17 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Andrusiw Dmytro 1 pułk Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-02-24 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Andrusów Leon Obóz Jeńców Koszary Grajewskie Twierdza Brześć Litewski 1919-10-12 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Andrusyszyn Andrij 1919-09-02 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Andrusyszyn Andrij 1919-09-02 Brześć Litewski
Andrusyszyn Andrzej 1919-09-02 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Andruszajus Wintes Obóz Internowanych Dąbie 1920-12-21 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Andruszczak Semko Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Andruszko Semen 1919-08-28 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Andruszko Seńko 1919-08-28 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Andruszko Seńko 1919-08-28 Brześć Litewski
Andruszko Stefan 1919-09-04 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Andruszko Stefan 1919-09-04 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Andruszko Stefan 1919-09-04 Brześć Litewski
Andruszko Stefan 1919-08-27 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Andruszyczyn Andrzej 1919-09-01 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Andruwyk Hnat 1919-08-17 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Andrzejew Aleksiej 1920-10-07 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Andrzejew Daniel 1919-12-02 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Andrzejew Daniel 1919-12-02 Brześć Litewski
Andrzejew Jegor 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Andrzejewicz Jan Obóz Jeńców Dąbie 1919-12-28 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Andykowicz Dmytro 1919-09-04 Brześć Litewski
Andziechinskij Aleksander 1921-02-27 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Anerbach Michał 1920-01-01 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Anienin Andrzej 1920-11-22 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Anikin Jan 1920-03-29 Warszawa, Mokotów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Anikin Jelisiej 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Anikinn Aleksander 16 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-10-26 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Anisin Arypaw 1920-11-15 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Anisin Iwan Wadowice 1920-11-20 Nowy Sącz Nowy Sącz Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Aniśkiewicz Józef 1919-11-15 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Aniskin Iwan Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-11-20 Nowy Sącz Archiwum Narodowe w Krakowie
Aniszew Mikołaj 1920-10-01 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Ankudienyk Wasyl 46 pułk piechoty 1920-09-02 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Ankudinow Jan 1920-01-20 Mołodeczno Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Anochin Aleksy 1 pułk Artylerii Ciężkiej 1920-12-18 Zamość Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Anochin Mikołaj armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1916-10-10 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Ansow Iwan 1921-02-14 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Ansrogin Aleksander 1920-09-21 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Antakumow Ignac 1919-12-04 Brześć Litewski
Antipow Ilja 1921-02-11 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Antkiw Jan 1919-09-05 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Antkiw Jan 1919-09-05 Brześć Litewski
Antkiw Jan 1919-08-04 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Antochiw Franko 1919-08-28 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Antochiw Franko 1919-08-29 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Antochiw Franko 1919-08-29 Brześć Litewski
Antochiw Franko 1919-08-20 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Anton Michał 1919-09-07 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Anton Michał 1919-09-07 Brześć Litewski
Anton Michał 1919-09-06 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Antoni Michał 1920-10-22 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Antoniak Antoni armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-06 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Antonikow Andrzej armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1916-08-25 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Antoniuk Dmytro 1919-09-05 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Antoniuk Dmytro 1919-09-05 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Antoniw Iwan 1919-11-10 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Antonov Ivan 1920-01-09 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Antonow Andrzej 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Antonow Fiodor 1920-09-21 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Antonow Iwan 1920-11-02 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Antonow Iwan 1920-12-15 Lublin Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Antonow Lew 1 pułk konny 1922-06-21 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Antonow Makar 1920-10-10 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Antonow Mychaił 1921-02-12 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Antonow Semion 1919-11-07 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Antonow Semon Obóz Jeńców Koszary Grajewskie Twierdza Brześć Litewski 1919-09-09 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Antonow Siemion 1919-09-08 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Antonow Wasyl 97 pułk piechoty 1920-11-24 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Antonow Włodzimierz 1920-03-22 Lwów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Antos Oleksa 1919-08-26 Brześć Litewski
Antoś Oteksa 1919-08-26 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Antosiewicz Antoni Warszawa 1920-04-01 Warszawa, Ujazdów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Antoszkin Aleksiej 1921-02-22 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Antoszkiw Iwan 1919-09-14 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Antoszkiw Iwan 1919-09-14 Brześć Litewski
Antoszkiw Iwan 1919-09-14 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Antoszycow Andrzej 1919-09-12 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Antpienok Jan 1920-12-16 Brześć Litewski Brześć nad Bugiem Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Antuch Antoni 1920-08 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Antynowicz Osep 1919-09-13 Brześć Litewski
Antynowicz Osip 1919-09-13 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Antynowycz Osyp 1919-09-13 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Antypin Aleksiej 1920-09-27 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Antypo Konstantyn 1920-09-16 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Apanasienko Paweł 1920-12-17 Złoczów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Aparszyn Jefin Obóz Jeńców Koszary Grajewskie Twierdza Brześć Litewski 1920-10-10 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Apraniew Anton Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-11-25 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Aptejew Akieli 1920-11-20 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Arabski Iwan 1919-08-24 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Arabski Iwan 1919-08-31 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Arabski Iwan 1919-08-24 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Arabski Iwan 1919-08-31 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Arabski Iwan 1919-08-24 Brześć Litewski
Arabski Iwan 1919-08-31 Brześć Litewski
Arapskij Iwan 1919-08-23 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Arbusow Ilja 1921-02-11 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Arbuzow Mikołaj armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-09-19 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Archipko Józef 1919-08-15 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Archipko Józef 1919-08-15 Brześć Litewski
Archipow Aleksiej 1919-09-29 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Archipow Aleksy 1919-09-29 Brześć Litewski
Archipow Jakób 52 pułk piechoty 1921-02-25 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Archipow Sergij 1919-09-06 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Archipow Siergiej 1919-09-08 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Archipow Siergiej 1919-09-08 Brześć Litewski
Archipow Stiepan 1920-11-16 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Archipow Walenty Wadowice 1920-10-24 Nowy Sącz Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Archissov Wasyl 1919-12-28 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Architko Józef 1919-08-15 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Architko Józef 1919-08-15 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Archysow Paweł 1920-02-20 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Ardaszow Paweł 1920-10-25 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Arman Iwan 1919-10-08 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Arsenjew Iwan 1920-11-25 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Arsimiew Iwan 1921-11-25 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Artamanow Piotr 1921-02-13 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Artamanow Prokofij 1921-02-14 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Artamanow Wasilij 1921-02-15 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Artemow Nikita 1920-10-22 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Arteniew Dementi armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1918-10-08 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Artiomow Matwiej 1920-10-29 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Artiuszkin Mikołaj armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1916-02-25 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Artomeszen Siemion 1920-11-18 Grodno Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Artomonow Jeremij armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1917-04-11 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Arwikin Michał Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1915-04-26 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Arystarchow Sergij 1921-02-10 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Arzenihow Konstantin 1921-02-12 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Asiufijew Muła 1919-08-21 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Asłaszin Andrzej 1920-10-07 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Asmik Anton 1919-10-02 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Asmin Herman armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-11-14 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Astankowicz Jan 1926 Polska
Astopinak Tichoń 1920-01-05 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Atamanczuk Wasyl 1919-08-25 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Atamanczuk Wasyl 1919-08-25 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Atamanczuk Wasyl 1919-08-25 Brześć Litewski
Atamaniuk Dmytro 3 sotnia Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-03-03 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Atamanow Iwan 153 pułk piechoty 1 kompania 1919-10-18 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Atenienko Semen armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1900 Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Ateszuk Stefan 1919-09-17 Brześć Litewski
Atłunow Gabriel 1920-10-25 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Atuf Dawid armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-07-11 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Audykowicz Dmytro 1919-09-04 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Aułakumow Ignac 1919-12-04 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Awakumow Ignacy Szpital Epidemiczny dla Jeńców Nr 2 1920-12-11 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Awdijenkow Mikołaj Obóz Jeńców Dąbie 1920-07-16 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Awdisz Franciszek 1919-11-01 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Awdonin Michał 1920-12-10 Brody Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Awdykowicz Dmytro 1919-09-04 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Awerbuch Salomon 1920-10-10 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Awerkin Michał Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-11-26 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Awisinujkow Dymitr Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-12-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Awitow Teodor armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-08-08 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Awrameiko Maksym 1920-10-10 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Awroniuk Harazym armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-10-23 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Azarow Sergiej pułk smoleński Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-06-23 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Aziriel Girsza 38 pułk piechoty 1920-11-26 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Azizulum Włodzimierz Obóz Internowanych Dąbie 1921-01-05 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Azomat Gafiej 185 pułk 1921-03-17 Białystok Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Babajew Siergiej 1921-01-14 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Babajew Teodor armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1915-04-28 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Babała Hryć 1919-07-28 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Babaryko Gerasim 1920-01-09 Mińsk Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Babejow Iwan 463 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1919-12-09 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Babiak Panko Obóz Jeńców Bugszopy 1920-10-08 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Babij Marcin Obóz Jeńców Bugszopy 1920-10-18 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Babij Nykoła 1919-09-26 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Babijczuk Aleksander 59 pułk artylerii ciężkiej polskiej Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1918-12-16 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Babin Aleksander armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1917-05-04 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Babin Emilian 1919-12-22 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Babiński Anton 1919-08-24 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Babiński Antoni 1919-08-24 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Babinski Antoni 1919-08-23 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Babkow Jakób 144 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-11-17 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Babkow Stefan 1920-09-28 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Babolew Fedor 1919-10-22 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Baborykin Semen 1921-02-13 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Babuchowski Jan 1919-11-10 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Babulin Stefan 1920-11-17 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Babuszkin Michaił 1921-01-11 Przemyśl Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Babuszkin Mikołaj 1919-09-08 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Babuszko Jan 1919-12-17 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Babycz Dmytro Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Baceba Iwan 1919-09-21 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bacharew Hrykoroj 1921-02-17 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bachirij Iwan 1919-09-17 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bachłaj Hrynko Obóz Jeńców Bugszopy 1920-10-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bachłin Ilja 1919-12-16 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bachmatjew Jegor Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-12-06 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bachniuk Dymitr Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bachtiw Wasyl armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-10-06 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bachyra Iwan Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bacula Stefan 7 pułk ukraiński Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-01-20 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Baćwienik Abram 1920-01-04 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Baczejkin Wasyl 1919-11-17 Wilno Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Baczowski Franz Obóz Jeńców Koszary Grajewskie Twierdza Brześć Litewski 1920-01-05 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Baczyński 1919-09-10 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Baczyński Lew 1919-09-11 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Baczyński Mikołaj 1919-11-10 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Badołow Mikołaj Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-12-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Badwin Mikołaj armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1918-08-09 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Badzajev Wasiliev 1919-12-07 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bagaj Michał 1919-09-02 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bagaj Michał 1919-09-02 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bagurow Konstantin 1921-02-12 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bahdanow Mateusz 1 litewska dywizja Obóz Jeńców Bugszopy Twierdza Brześć Litewski 1919-08-05 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bahuszkin Teodor 1919-12-25 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bahyra Iwan 1919-10-28 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bajew Michajło 1921-02-18 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bajew Stanisław 72 pułk piechoty 1920-11-15 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bajgaron Baszt Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1920-12-14 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bajkildimow Warchalitow armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1916-10-31 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bajkow Grzegorz armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1918-04-25 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bajkow Stefan 1920-11-27 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bajkow Wasilij 1919-11-29 Mińsk Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bajkowa Aleksandra 1922-02-05 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Bajmałow Panteliej 1920-10-25 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Bajmałow Patelepiow 1920-10-16 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Bajnikow Stefan 1920-11-25 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bajrakienko Borys 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bajrakienko Borys 1919-11-01 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bajranow Achmot 1920-12-04 Lublin Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bajrasz Mojsiej 1919-06-17 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bajremin Dymitr armia bolszewicka 1920-08-18 Lublin Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bakaj Dmytro 1919-09-25 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bakaj Iwan 1920-12-10 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bakaj Iwan Obóz Jeńców Fort Berga Twierdza Brześć Litewski 1920-11-27 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bakaj Iwan 1919-12-10 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bakar Aksienti 1920-10-24 Białystok Białystok Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bakasz Matij 1919-09-14 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bakin Iwan armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1916-07-11 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bakon Piotr armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-22 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bakowicz Stefan 1919-09-05 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bakowicz Stefan 1919-09-04 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bakrajew Wasyl 148 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-10-22 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Bakulij Jan Obóz Jeńców Dąbie 1919-11-29 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Bakun Hryć 1919-08-28 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bakun Hryć 1919-08-28 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bakun Hryć 1919-08-28 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Balajew Jegor 1920-12-28 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Balanda Stach 1919-09-07 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Balas Józef armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1918-10-28 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Balaszow Jawdokin armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1917-06-10 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Balaszow Pawel Obóz Jeńców Fort Berga Twierdza Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Balbin Jan 1920-11-23 Równe Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Balczugan Piotr 1921-02-12 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Balenko Dmitri 1920-11-26 Równe Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Balicki Stanisław Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Balik Iwan 1919-08-28 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Balinawski Teodor 1919-09-07 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Balińki Franciszek 1920-01-01 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Balinowski Teodor 1919-09-07 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Baliow Grzegorz armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1917-10-22 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Baluch Bauon Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1915-09-02 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bałaban Mikołaj 1919-09-23 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bałabanow Nikon 1920-10-19 Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bałabanow Piotr 1919-10-01 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bałabanowicz Osyp 1920-11-10 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Bałabeli Aleksander 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bałahura Stefan 1919-09-28 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bałaj Bronisław 1919-08-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bałakirew Nikifor 1920 Mołdeczno Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bałanda Stanisław Obóz Jeńców Koszary Grajewskie Twierdza Brześć Litewski 1919-09-11 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bałangin Grigorij 1920-11-18 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bałaszow Paweł 1920-11-29 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bałaturew Ilko 1919-09-13 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bałbałonow Stefan 9 pułk Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-01-31 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Bałenda Stanisław 1919-09-14 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bałkin Aron Obóz Jeńców Dąbie 1919-02-02 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Bałov Alder 1919-11-13 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bałuk Mytrifon 1919-10-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bałuszew Iwan 1920-12-18 Przemyśl Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bałybyrdin Piotr 1920-04-23 Warszawa, Mokotów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bałygin Adam armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-09-24 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bałyk Dymitr armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-02 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bałzakov Timofiey 1919-06-30 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bamboł Szymon 1919-11-10 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Banacki Andrzej 1919-08-30 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Banczew Saweli Obóz Internowanych Dąbie 1920-12-28 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Bandoim Gustaw armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1918-03-07 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bandurak Hryń 1919-09-04 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bandurak Hryń 1919-09-04 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bandurye Antoni armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1920-07-20 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Banin Władysław Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1915-03-25 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bańkowski Filip 1919-08-28 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bankowski Józef 1920-01-01 Łuck Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Banocki Andrzej 1919-08-30 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Banyj Mojsej 1920-10-25 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Baraban Wasyl Obóz Jeńców Bugszopy 1920-09-10 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Barabasz Grzegorz 3 Kureń gen. Pawlenki Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-07-06 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Barabasz Hryńko 1919-08-23 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Barabasz Hryńko 1919-08-23 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Barabasz Hryńsko 1920-08-22 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Barakauskas Antoni 1920-11-15 Grodno Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Barakow Fieodor 1920-11-28 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Baran Franciszek 1920-01-01 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Baran Juljan 1919-10-13 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Baran Michał armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-11-23 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Baran Michał Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Baran Stefan 1919-10-30 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Baran Szymon armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-11-27 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Barandin Aleksander 1920-10-31 Zalesie Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Baranecki Józef 1919-08-24 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Baranecki Józef 1919-08-23 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Baraniecki Osyp 1919-08-24 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Baranija Stefan 1919-08-31 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Baraniuk Stefan 1919-08-31 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Baranow Demitry 1920-09-27 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Baranow Iwan 1921-02-13 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Baranow Iwan 1920-10-16 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Baranow Kiryło 1919-09-29 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Baranow Ławrentij 148 pułk piechoty 9 kompania 1919-12-21 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Baranow Piotr 1920-10-24 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Baranow Roman zmarl w niewoli
Baranow Włodzimierz 1919-11-10 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Baranowski Aleksiej armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-12 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Baranowski Piotr 1921-01-22 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Baranowski Teodor 1920-11-11 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Barawkow Antoni 517 pułk piechoty 4 kompania 1920-12-01 Zamość Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Barbaszer Michał armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-11-05 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Barczyninow Piotr 1920-10-07 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bardas Jan 12 pułk Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-11-18 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Bardow Mikołaj 1920-11-27 Lwów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Barecki Andrej 1919-09-22 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Barejko Paweł 1919-08-17 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Barew Timofiej 1920-11-23 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bariem Timofiej 1920-11-24 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bariew Iwan 1920-11-02 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Barinow Wasilij 68 pułk piechoty 1920-01-07 Mińsk Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bariszow Jakób Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1915-12-06 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Barlik Jurko 45 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1919-10-21 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Barłaban Paweł 1919-08-28 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Barładyn Pawło 1919-08-28 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Barłak Piotr 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Barsow Filip Obóz Jeńców Bugszopy 1920-10-13 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bartek Stefan Obóz Jeńców Bugszopy 1920-09-15 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bartkiw Michał 1919-09-06 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bartnik Andrej 1920-01-02 Brzeżany Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bartnik Michał 1919-09-05 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bartokiw Astisz dywizja zapasowa 1920-09-02 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bartosz Hryńko 1919-09-03 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bartosz Hryńko 1919-09-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bartosz Mikołaj armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-09-01 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bartyka Wasyl Obóz Jeńców Bugszopy 1919-11-18 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Barylczuk Dmytro 1919-08-25 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Barylczuk Dmytro 1919-08-25 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Barylczuk Dmytro 1919-08-24 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Baryłka Wasyl 1919-11-18 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Barysow Iwan 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Baryszew Anatolij 1921-02-24 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Baryszew Apolinary 1920-11-29 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Barysznikow Iwan Obóz Internowany Nr 1 Dąbie 1921-07-03 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Basarab Stanisław 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Basaraba Mikołaj 1919-09-08 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Basarabo Mikołaj 1919-09-08 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Basbeł Szymon 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Basiuk Pawło 1919-09-08 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Basiuk Pawło 1919-09-08 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Baskakow Aleksander 1921-02-25 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Baskin 1919-11-10 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Basow Jefim 1920-10-26 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bastrow Michaił 1920-11-17 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Basyrjew Kalimulla 1921-02-17 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Baszarin Fiodor 1919-09-17 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Baszaryj Fiodor 1919-09-17 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Baszkin Iwan Sztab 2 Armii 1920-12-30 Lida Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Batabanow Sergiej armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1916-12-01 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Batahura Ilko 1919-09-13 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Batała Grzegorz 1920-09-30 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Batanda Stanisław Obóz Jeńców Koszary Grajewskie Twierdza Brześć Litewski 1919-09-14 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Batankow Jefrem 1921-01-14 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Batich Iwan 1919-08-27 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Batih Iwan 1919-08-27 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Batinow Semen armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1915-10-08 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Batkin Dimitry 1919-12-24 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Batkow Piotr 1920-11-26 Grodno Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Batlich Iwan 1919-08-26 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Batyk Daniel 1919-10-23 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Batykow Harej 1921-02-17 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Batyrov Mikołaj 1919-12-18 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Baukov Filip 1919-12-08 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Baumwerk Michał armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1918-01-30 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bazanow Wasili 1920-09-28 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bazow Iwan 1919-11-01 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bazow Wasyl 1919-09-05 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bazuch Wasyl 1920-03-30 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bazylicki Iwan 1919-12-30 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bazylicki Jan Szpital Epidemiczny dla Jeńców Nr 2 1920-12-30 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bebiakin Nikołaj 1921-02-14 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Beczerski Jan 1919-08-02 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bednarczuk Michał 1919-08-26 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bednarczuk Piotr 1919-11-10 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bedrin Izaak 167 pułk piechoty 1920-01-05 Mińsk Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Beegle Karol Obóz Jeńców Bugszopy 1920-09-07 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Begdanow Iwan 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Begdanow Jehor 1920-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Beigun Stefan 1919-12-20 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bej Michał 1919-08-26 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bej Michał 1919-08-25 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bej Mikołaj 1919-08-26 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bejnyn August 1919-08-09 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bejszyn August Obóz Jeńców Bugszopy Twierdza Brześć Litewski 1919-08-08 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bekejew Atanazoj 1921-02-15 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bekesz Matfiej 1919-09-13 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bekisz Temka Obóz Jeńców Koszary Grajewskie Twierdza Brześć Litewski 1919-09-26 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bekiw Stefan 1919-08-19 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Belajew Radion armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1917-08-01 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Belakow Teodor 1920-11-02 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Belicki Andrzej armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1916-08-27 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Belinaga Jurko 36 pułk strzelecki Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1919-04-23 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Below Iwan 1920-11-10 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Bełuw Jan 115 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-10-02 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Bełzki Kilim Obóz Jeńców Bugszopy 1920-09-22 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bematulin Antoni 5 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-10-22 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Beńko Oleksa 1 robotniczy oddział Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-02-20 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Benyszczak Anton 1919-09-02 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Benyszczuk Ant. 1919-09-12 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Beranek Adolf 1919-02-24 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Berczak Michał 1919-11-22 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bercziej Roman Obóz Internowanych Dąbie 1920-06-17 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Berczow Grzegorz 1920-10-29 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Berdeneszkin Jegor armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1918-07-11 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Berdet Rafael armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1918-08-18 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Berdiajew Timofiej 1921-02-18 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Berdiwnikow Filip armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1918-07-14 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Beresnow Jan 1920-01-30 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Berestow Nikołaj 1921-02-17 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bereziak Konrat armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-21 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bereziuk Iwan tabor Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-01-21 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Bereziuk Jan 1919-10-18 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bereziuk Michał 1919-09-27 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bereziuk Piotr Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-08-02 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bereziuk Piotr 1919-11-10 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Berezowski 391 pułk Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-01-12 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Berezowski Iwan 1919-08-28 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Berezowski Iwan 1919-08-28 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Berezowski Iwan 1919-08-27 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Berezwiński Stefan 2 kureń Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1919-08-27 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Bergalejew Mahomej 1920-09-27 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Berger Dawid 1919-11-10 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Berginan Fric 1919-09-11 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bergman Fric 1919-09-12 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Berko Lukasz 1919-08-28 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Berko Łuka 1919-08-30 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Berko Łukasz 1919-08-29 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Berkosza Wasyl 24 pułk ukraiński Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-01-12 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Berlinkas Michał 1919-09-12 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bermes Dmytro Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bernacki Semen 1919-09-04 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bernadzki Semen 1919-09-05 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bernaw Piotr 1919-09-17 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bernow Piotr 1919-09-15 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bernyk Iwan 1919-08-20 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bersanow Wasiel 1920-09-27 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Berugin Fiodor 1920-11-16 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Berzij Maciej armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-07-22 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Besałow Paweł 104 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-11-04 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Beszan Wasyl Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1915-05-29 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bettner Rudolf 1 pułk lotniczy Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-07-31 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Bewski Iwan Stacja Zborna w Brześciu Litewskim 1920-12-17 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bezczajewski Stefan armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1918-10-28 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bezgodow Michał 1921-02-18 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bezkrowny Aleksiej Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bezkrownyj Piotr 493 pułk piechoty 1920-11-22 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bezpalko Miron 1919-08-27 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bezpałow Andrej 1920-11-28 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bezpamiatny Jakób 94 pułk piechoty 1920-11-02 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bezpaton Andrej 1920-11-28 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bezpiałko Miron 1919-08-27 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bezpiatko Miran 1919-08-26 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bezrikow Andrej 1921-02-17 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bezrukyj Piotr Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bezukładyszny Michał 1920-11-20 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bezybcew Andrej 1920-12-11 Mińsk Białoruski
Bezyszow Nikaron 1920-11-21 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bialkin Samuel armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-08-14 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Białeus Piotr 3 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-07-29 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Białogłazow Mikołaj Stacja zborna Kraków 1919-05-18 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Białotorkiewicz Zachar armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-10-08 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Białow Szczepan 292 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-10-30 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Białowus Michał 1919-09-04 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Biały Hryńko 1919-11-10 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bibikow Sergiej Obóz Jeńców Bugszopy 1919-09-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bibis Michał Obóz Internowanych Dąbie 1920-07-12 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Bibryk Hilary 1920-11-10 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bichtimirow Nefior 1921-02-15 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bichun Stefan 1919-09-06 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bida Hryć 1919-10-19 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Biedin Stefan Obóz Internowany Nr 1 Dąbie 1921-05-30 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Biednarski Lawrenti Obóz Internowanych Dąbie 1920-12-18 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Bieduła Grynko Obóz Jeńców Bugszopy 1920-09-20 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bielach Mikołaj 1919-09-01 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bielachonow Stefan 1921-02-13 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bielacki Piotr Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bielajew Iwan 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bielajew Konstanty Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-11-25 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bielajew Michał Wadowice 1920-11-03 Nowy Sącz Nowy Sącz Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bielajew Wasyl 1920-11-22 Brody Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bielak Andrzej 1920-10-17 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bielak Michał 1919-09-06 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bielakow Iwan armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-16 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bielan Mikołaj 1919-11-22 Wilno Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bielanin Aleksander 1919-09-05 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bielanow Wasyl 1920-11-29 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bielas Dymitr 1919-09-11 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bielaszow Wasyl 1920-11-30 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bielawin Aleksand 1919-09-06 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bielecki Piotr 1920-10-26 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bielecki Tadeusz 1920-11-27 Równe Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bielenkow Kuźma 46 pułk piechoty 1920-11-08 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bielicki Stanisław armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1918-04-25 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bielik Iwan 1919-08-10 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bieliński Iwan 1920-11-27 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bielow Seweryn Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1915-09-06 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bielozorow Grigorij 1919-09-26 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bielskiej Tadiej 1920-09-27 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Bieltinkow Szymon 1919-11-25 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bieltnikow Szimon Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-11-25 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bieluszczak Dmitr 1919-12-23 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bieluszczuk Dymitr Szpital Epidemiczny dla Jeńców Nr 2 1920-12-29 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Biełach Mikołaj 1919-09-12 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Biełkin Roman 1 pułk 1919-11-17 Mińsk Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Biełosłudczew Wiktor 1920-10-16 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Biełoszew Siergiej 1921-01-02 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Biełousow Makim 1920-12-10 Mińsk Białoruski
Biełow Iwan 1919-09-16 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Biełow Iwan 1919-09-16 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Biełow Michajło 1921-02-10 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Biełow Paweł 1921-01-21 Piotrków Piotrków Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Biełow Piotr 1920-11-21 Grodno Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Biełow Stefan 292 pułk piechoty 1920-10-30 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Biełunowicz Piotr 1920-04-23 Warszawa, Mokotów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Biełyj Nikifor 1919-12-17 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bierezniow Mikołaj 46 pułk piechoty 2 kompania 1920-11-02 Zamość Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bierhal Józef Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1919-12-15 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Bierioza Ilko 1919-08-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bieroza Jan 6 pułk 7 kompania 1919-12-26 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Biga Iwan armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-23 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bihun Stefan 1919-09-07 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bikmolin Chatel 125 pułk piechoty 1920-11-10 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bikomolin Chalen 85 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-11-10 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Bilajew Mindalin 9 pułk Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-03-12 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Bilak Michał 1919-09-07 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bilakow Teodor 1920-08 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bilakow Teodor 100 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-08-01 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Bilawski Stefan 33 pułk piechoty austriackiej Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1919-09-04 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Bilegranin Piotr 1920-11-29 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bilek Nikifor Obóz Jeńców Bugszopy 1920-11-18 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bileński Grzegorz 1919-08-06 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Biliński Bazyli 1919-11-10 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Biliński Dmytro 1919-10-24 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Biliński Grzegorz 1919-08-06 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Biliński Hryć 1919-08-06 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Biliński Michał Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1930-03-30 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Bilinski Mikołaj 1919-09-01 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Biliński Mikołaj 1919-09-01 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bilow Józef Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Biłałów Miworakszyn Obóz Internowanych Dąbie 1920-11-30 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Biłap Maksym 1919-08-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Biławus Iwan 1919-09-25 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Biławus Michał 1919-09-04 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Biłeckij Jakób 4 pułk ułanów Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1919-02-24 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Biłeckij Mikołaj 1 pułk Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1919-10-07 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Biłeckij Teodor 1919-09-30 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Biłeckyj Piotr 2 pułk Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-03-30 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Biłejczuk Ignac 1919-08-05 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Biłejczuk Iwan 1919-08-05 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Biłejczuk Wasyl 1919-10-09 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Biłek Michał 10 kureń Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1919-07-07 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Biłeński Antoni 3 baon Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-03-18 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Biłkowski Pyłyp 1919-08-28 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Biłous Mykoła Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-02-21 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Biłow Józef Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Biłow Mikołaj 1920-10-30 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Biłowacki Anton 1919-10-10 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Biłowus Onufry 1919-11-10 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Biły Stach armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-08-30 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Biłyj Iwan 1919-09-04 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Biłyk Stefan 1919-09-16 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Biłyk Stefan 1919-10-18 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Biłyk Stefan 1919-09-15 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Birel Atram armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1915-03-05 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Birlikowski Antoni 66 pułk Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-02-13 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Birniow Michał 1920-12-07 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Birow Alekson 1920-12-15 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Birukow Paweł 1920-10-17 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Birukow Wasylij 1920-10-30 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Birustrza Ilja 1920-12-10 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Birykow Teodor 1920-10-29 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Birzyn Piotr 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Biśko Wasyl 9 pułk piechoty 1919-04-05 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Bitejczuk Iwan 1919-08-05 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bitkow Michał Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-21 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bitler Edward 1921-01-13 Lida Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bityj Iwan 1919-09-04 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bizin Iwan armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1918-10-04 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bizinhow Sergiej 1921-02-13 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Blacher Jakób 1920-04-12 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Blechulin Markiewicz Filip 305 pułk piechoty 1918-11-23 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Blegionow Sergiej 1919-09-14 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bleich Majer 1919-08-22 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bleich Majer 1919-08-21 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Blenkow Paweł Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-02-28 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Blich Mazer 1919-08-02 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Blinder Mitrofon armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-10-13 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Blinow Andrzej 1920-12-30 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Blum Albert Obóz Jeńców Dąbie 1919-11-23 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Blumtrit Wilhelm Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1917-04-10 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Blustena Siergiej 1919-09-14 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Błagorodnyj Wasili 1920-12-17 Grodno Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Błagow Iwan armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1915-05-18 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Błaszczyk Władysław 12 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-02-07 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Błaszkiewicz Kiryło 1919-10-16 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Błatnikow Mikołaj 1920-11-17 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bławacki Iwan 1919-09-10 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bławacki Jan 1919-09-11 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Błońskij Antoni Obóz Internowanych Dąbie 1920-12-08 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Błotnikow Iwan 1921-02-11 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Błyźniak Jan 1919-09-08 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Błyzniuk Iwan 1919-09-08 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bobczak Filip 1919-12-06 Pińsk Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bobczuk Michał Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bobek Michał 1919-11-20 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bobelak Wasyl 1919-09-08 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bobelak Wasyl 1919-09-06 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Boberski Mikołaj 1919-11-10 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bobikow Konstanty armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1917-05-04 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bobin Paweł 1921-02-20 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bobka Wasyl Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-11-25 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bobko Jan 11 Brygada 3 Kureń 1920-05-01 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bobkow P. 1921-01-13 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bobolow Fedor Obóz Jeńców Bugszopy 1919-10-25 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bobrow Diemientij 1920-09-26 Warszawa, Mokotów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bobrow Diemjan 1920-09-26 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bobrow Fieodor 1920-12-11 Zawiercie Zawiercie Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bobrow Piotr 1920-10-22 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bobuszkin Mikołaj 1919-09-12 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bobyk Petro 1919-08-27 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bochan Jan 56 pułk saperów 1920-04-15 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Bochar Aleksander Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-23 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bochatin Jan Obóz Jeńców Koszary Grajewskie Twierdza Brześć Litewski 1919-11-21 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bochdanow Fiodor Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1920-12-13 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Boczarnikow Sergiej armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1916-09-05 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Boczko Semen 20 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1919-07-04 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Boczkow Jan 1919-09-12 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Boczkow Mikołaj 1919-09-11 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bodak Leśko 1919-04-11 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Bodanow Wasyl Obóz Jeńców Bugszopy 1919-11-11 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bodanow Wasyl 1919-11-11 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bodar Michał Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bodiłowski Semen armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1917-03-13 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bodnar Andrzej Obóz Jeńców Dąbie 1919-10-16 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Bodnar Hryć 1919-09-07 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bodnar Hryń 1919-09-06 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bodnar Tomasz Obóz Jeńców Dąbie 1919-03-13 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Bodnarczuk Michał 1919-08-27 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bodnarczuk Michał 1919-08-27 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bodnarczuk Wasyl 1919-08-28 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bodnarczuk Wasyl 1919-08-28 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bodnarczuk Wasyl 1919-11-10 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bodrarczuk Wasyl 1919-08-28 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bodrow Paweł 1921-02-22 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bodzenkow Jan 1919-11-20 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bogacz Wasyl Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-18 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bogaczow Porfiryj Armia bolszewicka 1920-10-11 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Bogałow Aleksiej 1920-09-27 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Boganow Prokop Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-08 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bogasztinow Tarachty 1919-11-10 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bogatajenkow Archip armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1918-07-07 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bogatow Iwan Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1915-07-24 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bogatyczew Michał 1920-10-14 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bogatynow Iwan 1921-02-16 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bogdanow Fiodor 1919-12-16 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bogdanow Gregory Dęblin 1920-11-11 Dęblin Dęblin Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bogdanow Ilja 1920-12-10 Przemyśl Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bogdanow Michał 1919-11-17 Wilno Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bogdanow Siergiej 1920-11-03 Białystok Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bogdanowicz Filip 1920-05-16 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bogdarow Siergiej 1920-11-04 Białystok Białystok Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bogomoław Iwan 1919-11-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bogomołov Michał 1919-11-10 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bogomołow Iwan Obóz Jeńców Bugszopy 1919-11-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bogrow Wasielij 1920-10-20 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Bogucki Marjan Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-07-24 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bogucki Paweł 1919-08-13 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bogucki Pawło 1919-08-13 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bogunow Iwan 1920-11-08 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bogusz 56 pułk piechoty 1920-11-13 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bohacz Mikołaj 1919-09-15 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bohaczyk Ilko 1919-09-30 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bohanos Michał 1919-09-05 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bohdan Paweł 1919-10-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bohdanow Iwan 1921-02-11 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bohonis Michał 1919-08-10 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bohonos Michał 1919-08-10 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bohonos Michał 1919-09-06 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bohonos Stach 1919-09-20 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bohonos Stach 1919-09-23 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bohucki Paweł 1919-08-13 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bohyra Fedir 1919-09-06 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bohyra Iwan Obóz Jeńców Fort Berga Twierdza Brześć Litewski 1919-10-28 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bojar Dmytro 1919-08-24 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bojaras Jan 1920-11-07 Grodno Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bojaras Józef 1920-11-07 Grodno Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bojarski Grzegorz 1919-11-05 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bojaryn Osip 1920-12-29 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bojbykow Chosian 1920-09-27 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Bojczuk Iwan 1919-09-24 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bojczuk Michał Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bojczuk Mikołaj Pociąg inf Nr 11 1919-11-30 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bojczuk Mikołaj 1919-11-30 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bojczuk Paweł 1919-08-18 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bojczuk Paweł 1919-08-18 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bojczuk Pawło 1919-08-18 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bojczuk Teodor 1919-10-20 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bojgarow Bejsz 1919-12-16 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bojke Jan 1919-11-20 Drohobycz Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bojko Hryć 1919-08-21 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bojko Hryć 1919-09-20 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bojko Hryńko 1919-08-21 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bojko Ilko 1919-09-12 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bojko Ilko 1919-09-11 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bojko Iwan 1919-09-27 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bojko Iwan Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bojko Jan 1919-11-10 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bojko Konstanty Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-08-01 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bojko Mikołaj Ukraiński Sztab Tyłu 1920-12-19 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bojko Paweł 1919-08-27 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bojko Paweł 1919-08-28 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bojko Paweł 1919-08-27 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bojko Paweł 1919-08-26 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bojko Piotr Obóz Jeńców Bugszopy 1920-09-11 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bojko Prokip 1919-09-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bojko Prokopij 1919-09-14 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bojmow Mikołaj Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-12-09 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bokało Iwan 1919-10-01 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bokowycz Iwan 1919-08-28 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Boksakow Mikołaj 1920-09-29 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bolajew Mikołaj 1920-09-16 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Bolechowski Piotr Obóz Jeńców Bugszopy 1920-09-11 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bolichowski Iwan 1919-09-04 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bolinawski Iwan 1919-09-04 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bolit Iwan 1919-09-13 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Boljanowski Teodor Obóz Jeńców Koszary Grajewskie Twierdza Brześć Litewski 1919-09-07 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bolka Stefan 1920-11-15 Skierniewice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bologorow Siergiej 1921-02-12 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bolot Iwan 1919-09-08 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bolotin Mikołaj Obóz Jeńców Koszary Grajewskie Twierdza Brześć Litewski 1919-09-27 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bolszakow Dimitrij 35 pułk piechoty 2 kompania 1919-12-25 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bolszakow Hawrył 395 pułk Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-02-25 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Boluban Wasyl 1919-11-10 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bolubasz Wasyl 1919-10-28 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Boluk Piotr 1920-01-13 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Boluszkin Teodor 1920-12-25 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bolwach Paweł 1919-08-27 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bolyż Bartłomiej Stacja zborna 1920-07-04 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Bołatanis Anton 1920-09-21 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Bołotin Mikołaj 1919-09-07 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bołotnicki Nikita 1919-08-24 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bołotnicki Nikita 1919-08-23 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bołotnyckyj Mykyta 1919-08-24 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bołwach Paweł 1919-08-28 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bołwach Paweł 1919-08-26 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bołwach Paweł 1919-08-25 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bołwak Paweł 1919-08-26 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bołwinik Jakób Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-09-29 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bołygyn Lazyon 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bołynnikow Michał 1920-11-13 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bomanyna Iwan 1919-08-25 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bombor Karol 1920-09-27 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Bomov Michał 1920-01-01 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bondar Konrad Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1918-11-08 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bondarczuk Grzegorz Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1916-11-26 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bondarenko Ilja 1920-12-03 Nieśwież Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bondarenko Wasyli 1920-11-27 Równe Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bondarew Iwan 1919-10-06 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bondarew Timofiej 1920-11-13 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bondarow Iwan Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1918-10-10 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bondaruk Izydor Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-09-15 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bondorenko Zacharja Stacja Koncentracyjna Modlin 1920-11-10 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Bonic Jan 1919-05-30 gub. Wileńska Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Boniuch Grzegorz Obóz Jeńców Bugszopy 1920-09-22 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bonizwirew Trowcuś 1919-12-17 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bonkowski Pyłyp 1919-08-29 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bor Jlia Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-11-30 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Boramika Iwan 1920-09-23 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Bordakiewicz Roman Pociąg sanitarny nr 11 1919-07-13 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Bordanov Ilja 1919-12-10 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bordiak Dmytro 1919-09-07 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bordiak Dmytro 1919-09-06 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bordoń Wacław 1919-08-26 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Bordu Teodor Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1919-06-15 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Borecki Piotr 1 pułk ukraiński Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-01-29 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Boredin Michał 1920-01-05 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Borejko Andrij 1919-09-27 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Borejko Jan 5 brygada 1 kuren Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-09-14 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Borejko Paweł 1919-08-17 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Borejko Paweł 1919-08-16 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Borelebski Grzegor Stacja Zborna w Brześciu Litewskim 1920-12-26 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Borikow Ilja 1920-11-02 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Borikow Iwan Obóz Jeńców Bugszopy 1920-11-07 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Borisow Andrzej 1920-09-27 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Borjuk Dmytro 1919-09-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bork Jakób Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-09-22 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Borkow Wasyl 86 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1920-10-23 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Borkowski Józef Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-09-08 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Borkowski Michał armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1918-09-02 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Borodin Borys 1920-11-23 Skierniewice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Borodin Borys 1920-11-23 Skierniewice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Borodin Jan Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-11-24 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Borodin Jan 1919-11-24 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Borodin Teodor 1920-11-05 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Borowcow Ilja 1920-11-03 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Borozow Pyłyp 1919-08-25 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Borsuk Dmytro 1919-09-03 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Borszcz Michał 1919-09-14 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Borszcz Michał 1919-09-14 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Borszczuk Iwan 1919-08-31 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Borszczuk Iwan 1919-08-31 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Borszczuk Iwan 1919-09-06 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Borszczuk Iwan 1919-09-05 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Borykin Iwan 1919-10-06 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Borynin Józef 1919-09-07 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Borynow Józef 1919-09-06 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Borys Dmytro 1919-10-19 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Borys Eronim 1919-11-14 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Borys Michał Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-08 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Borysiw Iwan 1919-09-25 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Borysow Iwan Obóz Jeńców Bugszopy 1920-11-07 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Borysow Iwan 1919-11-01 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Borysow Kyril 1920-11-05 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Borysow Michał armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1918-04-03 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Borysow Teodor 1919-11-24 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Borysow Wasil 1920-11-04 Warszawa, Mokotów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Borysow Wasyl 25 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1921-05-11 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Boryszon Nik. 1920-11-21 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Borzęcki Władysław Obóz Jeńców Bugszopy 1920-09-07 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Borzow Iwan 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bosenko Aleksy Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-11 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bosikow Wasyl 1919-11-27 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bosyriew Chabił 1921-02-23 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bosz Jan Obóz Jeńców Bugszopy 1920-09-07 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Boszy Jan 1919-10-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Boter Fed. 1919-09-05 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Botin Ilja Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1915-04-11 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Botwinin Jan 1920-01-09 Mińsk Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bożok Foka 1921-02-04 Zawiercie Zawiercie Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bozow Wasyl 1919-09-05 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bożykin Fiodor 1919-09-27 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Brakim Ben-Abdalha Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1918-10-16 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Brama Stefan 1919-09-24 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Braszowan Gabryel Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1915-08-25 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Brataniec Andrzej 1919-09-14 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Brataniec Ludwig 1919-09-14 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bratcew Andrej 1920-11-04 Warszawa, Mokotów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bratinkow Stefan 1920-11-08 Skierniewice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bratinkow Stepan 1920-11-06 Skierniewice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bratosz Jaskin Obóz Jeńców Bugszopy 1920-09-09 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Brawus Mikołaj 1919-08-27 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Brażnikow Dewjan 1921-02-17 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Brdnyj Jurko 1919-12-22 Brześć Litewski
Brejkosz Juljan 1919-08-20 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Brejksz Julian chorąży 1919-08-27 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Brejksz Juljan 1919-08-20 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Brek Jan 1920-10-29 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Brelichowski Feliks 1919-08-23 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Breliński Iwan 1920-11-27 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Brenyk Stefan 1919-09-19 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Brenyk Stefan 1919-09-12 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Briechanow Jegor 1921-01-02 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Brinkiewicz Wasyl 4 pułk piechoty 3 sotnia 1920-05-22 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Brodiuk Bornejs 1919-09-08 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Brodki Piotr 1919-08-17 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Brodki Piotr 1919-08-17 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Brodkyj Piotr 1919-08-17 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Brodycz Wasyl Obóz Jeńców Bugszopy 1920-12-02 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Brodycz Wasyl 1919-12-21 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Brogunice Jakób Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-08 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bromczykow Piotr 1919-09-12 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bronin Piotr 185 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1921-04-08 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Bronisławski Mikołaj Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-06 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Brous Mikołaj 1919-08-28 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Browiński Aron Lwów Lwów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Browko Perentij 1920-11-05 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Browus Mikołaj 1919-08-28 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Brumin Aleksander Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-10-25 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Brunowski Paweł 1919-09-30 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Brusak Andrzej 1919-08-28 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Brusiak Andrij 1919-08-28 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Brusiak Andrzej 1919-08-28 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bruskow Dymitr Obóz Jeńców Bugszopy 1920-10-20 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bruskow Nikołaj 64 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1921-01-14 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Bryczka Hant 1919-08-23 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bryczka Hnat 1919-08-23 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bryczko Hnat 1919-08-22 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Brydan Dmytro 1919-08-30 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Brydon Piotr 1919-08-30 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Brydow Dmytro 1919-08-29 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Brydun Petro 1919-09-25 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bryl Ihnatij 1920-10-07 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Brylantowicz Petro 1919-10-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Brylichowski Filip 1919-08-23 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Brylichowski Filko 1919-08-22 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Brynkajło Mikołaj 1919-09-05 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bryskow Dymitr Obóz Jeńców Bugszopy 1920-11-13 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bryzgałow Jan 1920-02-28 Mińsk Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bryzhunow Iwan 1921-02-10 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Brzeziński Iwan 1919-10-11 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Brzeziński Wincenty 1920-09-09 Grodno Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Buber Zachar 1920-12-08 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bubiej Hawryło Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bubiw Stefan 1919-09-16 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bubiw Stefan 1919-09-15 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bublawskij Stach 1919-11-28 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bubławski Franc 1919-09-27 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bubnij Ilko 1919-09-16 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bubnin Jurko Obóz Jeńców Bugszopy 1920-11-13 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Buc Iwan 1919-11-20 Lwów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Buc Stefan Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Buchała Iwan 1919-10-06 Twierdza Brześć
Bucharenko Dymitri 1920-11-13 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Buchmaczin Gulmisza Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1917-09-14 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Buchmanin Greorgi 1920-11-12 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Buczenkow Mikołaj 1920-10-28 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Buczij Grzegorz Szpital Epidemiczny dla Jeńców Nr 2 1920-12-11 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Buczychin Wasyl Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-26 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Buczyński Filip 1919-09-03 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Buczyński Ksawer 1919-08-28 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Buczyński Pyłyp 1919-09-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Buda Jan 12 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1921-06-11 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Budas Michał 1919-09-04 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Budgasajn Mikołaj 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Budgosain Mikołaj 1919-11-01 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Budgosain Mikołaj 1919-11-01 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Budicki Mikołaj 1919-09-05 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Budicki Mikołaj 1919-09-04 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Budin Nikon Obóz Jeńców Fort Berga Twierdza Brześć Litewski 1919-09-19 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Budiwski Teodor 1919-09-07 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Budiwski Teodor 1919-09-10 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Budkowskij Teodor 1920-09-23 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Budniak Oleksa 1919-10-01 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Budnij Ilko 1919-09-16 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Budnyj Jurko 1919-12-22 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Budus Michał 1919-09-03 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Budyj Piotr Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-09-05 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Budynski Michał 1920-11-01 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Budzan Iwan 1919-09-16 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Budzan Iwan 1919-09-15 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Budzian Mikieta 1919-09-19 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Budzicz Bronisław 1919-10-04 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bugajew Wasyl 1920-09-01 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bugley Wolfred armia angielska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1918-05-16 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Buhaj Mikołaj 1919-09-08 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Buhaj Mikołaj 1919-09-08 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bujar Dmytro 1919-08-24 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bujar Dymitri 1919-08-23 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bujnow Wasilij 9 pułk piechoty 1 kompania 1919-12-27 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Buk Dmytro 1919-10-01 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Buka Stefan Armia Rosyjska Wrangla 1920-12-08 Przemyśl Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bukaczow Michał Stacja Zborna w Brześciu Litewskim 1920-12-22 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bukas Józef Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-09-08 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bukin Iwan Obóz Jeńców Fort Berga Twierdza Brześć Litewski 1920-11-27 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bukoto Iwan Obóz Jeńców Bugszopy 1920-10-17 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bukow Jan Obóz Jeńców Bugszopy 1920-11-18 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bukowecki Iwan 1919-09-03 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bukowecki Iwan 1919-09-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bukowski Antoni 5 p. Marjamp. 1920-09-24 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bukrajow Wasyl 1920-10-22 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bukszowanyj Michał Obóz Jeńców Bugszopy 1920-10-20 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bulażnikow Prot /Piotr/ 1920-11-08 Białystok Białystok Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bulczyjew Wasyl 1921-02-10 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Buldakow Aleksander Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1917-07-27 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bulgunow Gregor 1920-10-22 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Bulin Stefan 1920-11-13 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bulis Hieronim Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1920-02-03 Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bulkowski Mikołaj Obóz Jeńców Bugszopy 1920-09-09 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bułamnyj Grzegorz 1919-09-04 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bułanow Aleksiej 1920-10-28 Warszawa, Mokotów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bułanow Dmitry 1920-12-12 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bułanow Fłor 1920-10-31 Warszawa, Mokotów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Buławski Saweli 1919-12-31 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bułdakow Filip 1920-11-11 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bułkin Wiktor 152 pułk piechoty 1920-12-20 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bułkos Antoni 1920-10-22 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bułsow Mikołaj Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1920-12-16 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bułyk Jacko Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-08-05 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bundrys Jan Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-09-07 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Bunia Michał 1919-09-14 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bunio Michał 1919-09-15 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Burak Nykołaj 1919-09-29 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Burakow Michaił 1921-01-19 Lwów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Burakow Tichen 1919-11-01 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Burakow Tisahen 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Burda Klemns 1919-08-21 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Burda Klymens 1919-08-21 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Burdakow Iwan 1919-09-07 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Burdulenko Piotr 1920-11-01 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Burinkow Grigori 1 pułk zapasowy Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1921-01-15 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Burinos Michał 2 pułk piechoty 1920-10-25 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Burkow Aleksander Obóz Internowanych Dąbie 1921-06-18 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Burkow Wasieli 1920-09-27 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Burłak Michał 1919-09-01 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Burłakow Mitropan Szpital Epidemiczny dla Jeńców Nr 2 1920-01-16 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Burłakyn Pawło 1919-08-28 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Burow Iwan 15 pułk piechoty 1920-11-05 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Burow Jan 478 pułk piechoty Obóz Internowanych Nr 2 w Wadowicach 1921-08-25 Wadowice Archiwum Narodowe w Krakowie
Burow Wasyl 1920-11-09 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Burozub Pyłyp 1919-08-26 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Burtak Michał 1919-09-01 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Burtakow Osyp. 466 pułk piechoty 1920-05-03 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Burtnik Prokip 1919-10-01 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Buryj Dmytro 1919-10-13 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Buslakow Iwan 1920-09-21 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Buszmielew Teodor Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-12-07 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Buszujew Jakób 1921-02-10 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Butaj Jurko Obóz Jeńców Bugszopy 1920-09-02 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Butasow Piotr 397 pułk piechoty 5 kompania 1920-10-24 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Butawnyj Grzegorz 1919-09-05 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Butenin Makar Obóz Jeńców Bugszopy 1920-11-06 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Butonis Michał 1919-08-10 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Butoryn Konstantin 1920-09-28 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Butym Wasyl 1919-08-25 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Butyn Wasyl 1919-08-25 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Buwałow Wiktor 1920-12-03 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bwikow Fiodor 1921-02-13 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Byccen Stanisław 65 pułk piechoty 1920-01-02 Mińsk Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Byczek Dmytro 1919-08-27 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Byczek Franciszek 1919-09-17 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Byczek Franciszek 1919-09-18 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Byczkow Iwan 1921-01-05 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Byczkowskij Dymitrij 1920-03-18 Mińsk Białoruski
Byczuk Michał 1919-10-11 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Byczyk Dmytro 1919-08-27 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Byczyk Dmytro 1919-08-26 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Byczyk Michał 1919-09-07 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bykajło Mikołaj 1919-09-06 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bykiw Stefan 1919-08-19 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bykiw Stefan 1919-08-19 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bykow Aleksiej 1919-11-23 Mińsk Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bykow Andrzej 1920-09-23 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Bykow Timofiej 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bykowski Antoni Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-18 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Byrcov Dymitry 1920-01-03 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Byrozub Pyłyp 1919-08-26 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bysizov Aleksy 1919-12-31 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bystrow Dmitrij 1921-02-17 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Bytykyn Nagran 1919-11-19 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Byziw Teodor 1920-09-16 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Byżyj Michał 1919-09-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Bzdowicz Petro 1921-02-10 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Cadlicz Józef 1919-08-11 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Call Mojzesz armia rosyjska Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-07-23 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Cap Grzegorz 1919-11-02 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Carewski Grigori 1920-01-09 Mińsk Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Carewskiej Aleksander 1920-10-12 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Cariw Iwan 1919-09-28 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Carok Kindzał 1919-09-06 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Carok Kondrat 1919-09-08 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Carun Jan 1920-03-08 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Caryk Paweł 1919-11-13 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Cebula Tymko Obóz Jeńców Fort Berga Twierdza Brześć Litewski 1920-10-16 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Cebykow Teodor 1920-10-12 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Cejsuch Panko 1920-01-05 Brześć Litewski
Celewicz Józef Obóz Jeńców Bugszopy 1919-11-25 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Cenisinski Aleksander 1920-03-15 Mińsk Białoruski
Cepła Stanisław 1920-10-09 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Cepuch Pańko 1920-01-05 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Cetnar Wasyl 1919-09-03 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Cetnar Wasyl 1919-09-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chabarow Wasielij 1920-11-10 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Chabibulin Zinatuła 1920-11-12 Baranowicze Baranowicze Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chabibulin Zinatuło 1920-11-12 Baranowicze Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chabidulin Aprachman Obóz Internowanych Dąbie 1921-01-07 Kraków Archiwum Narodowe w Krakowie
Chabirow Zakir 1921-02-19 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chachał Paweł Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1920-01-15 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chachłow Piotr 1920-11-08 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Chachuła Dmytro 1919-09-27 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chairylin Zagem 1920-12-10 Mińsk Białoruski
Chaj Iwan Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-09-22 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Chajkin Lama 6 Grodzieński Pułk, 2 Komapnia Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-07-07 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chajsianow Siemion 1919-09-04 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chalew Gardej 1921-02-15 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chalikow Zagier 1920-10-18 Warszawa, Mokotów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chaliułła Ebes 1920-10-17 Brody Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chałkin Iwan 1920-01-03 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chałupa Stefan Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-11 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Chamulak Mikołaj Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-11-11 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Chamycz Mikołaj 1919-09-08 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chamykow Siergiej Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-12-10 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chaniak Jakiw 1919-09-06 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chankow Habit 1920-12-05 Brody Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Charanow Zurta Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1920-12-29 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Charentzuk Jan 1919-11-05 Pińsk Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Charepon Demitrij 1920-10-12 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Charikonow Paweł Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1915-03-01 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Chariłonow Farad Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-12-26 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Charisam Józef Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chariton Semien 1919-10-10 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Charitow Maksim 36 pułk piechoty 3 kompania 1919-12-28 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chariw Iwan Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chariw Petro 1919-09-03 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chariw Petro 1919-09-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Charłanow Piotr Obóz Jeńców Bugszopy 1920-10-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Charybon Paweł Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-19 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Charyczow Dymenkij 1920-09-19 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Chasanszyn Abdukajow 1919-11-05 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chasanszyn Salichlan Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-11-26 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chasawszyn Salichlan 70 pułk piechoty 1919-11-28 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chasnewicz Rafaił 1921-02-21 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chasnulin Achmet 1921-02-23 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chaszczewski Demko 1919-09-10 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chawański Igor 1920-10-10 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Chaziainow Semen 1919-09-05 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chciążkiewicz Roman Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chebibulin Garyjuła 6 pułk piechoty 1920-10-29 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chebka Symeon 1920-01-07 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chemoj Mefodij 1920-12-05 Lublin Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chilczuk Michał Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-11-24 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Childunin Aleksander 4 pułk strzelecki 1922-06-23 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Chiliński Jan 1919-12-31 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chiliński Jan 1919-12-31 Brześć Litewski
Chimier Jerofij 1919-10-20 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chlebka Symeon 1920-01-07 Dokszyce pow. Borysów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chlebuszkin Mikołaj 1921-02-21 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chlobusław Siergiej Stacja Zborna w Brześciu Litewskim 1919-12-12 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chlupin Paweł 1920-11-06 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chłaskow Sawościan 1920-11-12 Polesie pow. Pińsk Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chłusow Piotr 1920-10-12 Białystok Białystok Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chmanowski Mikołaj 1919-09-01 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chmej Orest 1919-08-24 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chmej Orest 1919-08-24 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chmej Orest 1919-08-23 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chmielnirskij Mark 1920-11-18 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chmuszyc Ołeksa Obóz Jeńców Koszary Grajewskie Twierdza Brześć Litewski 1919-11-26 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chochanowski Władysław 1919-09-11 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chochlikow Grygorij 1920-12-15 Lublin Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chochłow Aleksander 1919-11-25 Mińsk Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chochłow Iwan 1920-09-23 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Choczczkowski Iwan 1919-08-12 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Choczomin Armyra 1919-12-17 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chodak Michał 1920-09-24 Warszawa, Mokotów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chodakowski Aleksander Obóz Jeńców Bugszopy 1920-09-23 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chodasiewicz Mieczysław 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chodorowski Wasyl 1919-09-02 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chodorowski Wasyl 1919-09-02 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chodorowski Wasyl 1919-09-01 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chodorski Wasyl 1919-10-23 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chodowski Michał 1920-09-02 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chodyrow Paweł 1919-11-24 Mińsk Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Cholbaczuch Makar Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-10 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Cholijew Gerasin 1921-02-15 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chołat Teodor Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-11-22 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Chołod Agiej Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-07-26 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Chołodnikow Mikołaj 1920-12-01 Skierniewice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chołodnow Nikołaj 1920-12-01 Skierniewice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chołodow Iwan 1921-02-23 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chołopow Andrzej 1919-09-20 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chołtyński Aleksander Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-07-03 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Choma Wasyl 1919-09-06 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chomakow Iwan 1920-08-30 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Chomczenko Mikołaj Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1917-03-07 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Chomiak Jakow 1919-09-07 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chomutow Terentij 1921-02-16 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chomyn Iwan Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-09-28 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Chomysz Wasyl 1919-09-26 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chomyszyn Wasyl 1919-11-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chopta Wasyl 1919-12-04 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Choptiuk Wasyl 1919-08-28 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Choptiuk Wasyl 1919-08-28 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Choptiuk Wasyl 1919-08-27 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chorązy Stanisław Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1915-12-29 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Chorew Arsentij 1921-02-15 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Choroszew Grigori 1919-09-03 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chotyłow Piotr 1920-10-12 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Chowiński Fedor 1921-02-10 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chożainow Zachar 1920-10-13 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chrabski Bartłomiej 1920-01-06 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chrapun ?? Michał Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-08-12 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Chrenhow Dmitri 1921-02-12 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chreniuk Wasyl 1920-07-25 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chrobak Petro 1919-08-31 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chrobak Piotr 1919-08-31 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chrobostow Dmitrij 1921-02-22 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chromczuk Łukasz Obóz Jeńców Bugszopy 1920-09-10 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chrustalow Konstanty 1920-12-18 Przemyśl Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chrybet Hryńko 1919-10-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chrynko Procek 1920-05-01 Warszawa, Mokotów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chrypow Seweryn 1919-11-10 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chryzanow Jahow 1921-02-10 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chrzanowski Mikołaj 1919-09-01 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chuchra Michał 1919-09-16 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chuduszyn Fiedor 1920-11-10 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chudyj Petro 1919-08-18 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chudyj Petro 1919-08-18 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chudyj Piotr 1919-08-18 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chudyk Franc 1919-10-09 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Churija Chmatow 1920-10-25 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Chwalimow Nikołaj 1921-02-27 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chwatejew Jan 1920-09-28 Feliksowo pow. Lida Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chwerewski Denko 1919-09-09 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chwisynko Iwan 1920-10-22 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Chybakow Iwan 1921-02-22 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Chylewski Laurenty Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-09-10 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Chyłow Wasiel 1920-09-16 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Chymycia Iwan 1919-09-18 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Chymycia Iwan 1919-09-18 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Cichocki Adam Obóz Jeńców Bugszopy 1920-11-08 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Cieniuszka Mikołaj Obóz Jeńców Bugszopy 1920-09-01 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Ciepłow Iger 1920-08-30 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Ciepłyj Andrij 1919-10-08 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Cikalenko Anastazy Armia Ochotnicza gen. Antona Denikina 1920-03-18 Stanisławów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Cilak Mikołaj 1919-08-31 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Cioch Onufry 1919-08-15 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Cioch Onufry 1919-08-15 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Cisak Mikołaj 1919-08-30 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Cisak Mikołaj 1919-08-30 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Cisbicen Andrzej 1919-08-11 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Citiw Ansentij 1919-11-30 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Citkow Sylwester 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Ciułkowskij Piotr 1920-10-09 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Conbronne Omer Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1918-11-24 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Ctuwiczkin Zachar 1920-10-25 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Cucyk Wasyl 1919-09-04 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Cudow Iwan 1921-02-28 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Curikov Fiodor 1919-12-28 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Cuzrenko Petro 1919-09-01 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Cwach Mikołaj 1919-08-14 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Cwiek Mikołaj 1919-08-14 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Cwiek Mykoła 1919-08-15 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Cwilig Jakób 1920-01-14 Wołkowysk Wołkowysk Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Cwireńko Petro 1919-09-02 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Cwirenko Piotr 1919-09-02 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Cwytkow Michał 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Cybizow Semion 430 pułk piechoty 9 kompania 1920-11-29 Zamość Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Cybuchin Mikołaj armia bolszewicka 1920-12-01 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Cybulski Jan 1920-10-31 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Cybulski Mikołaj 1919-08-24 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Cybulski Mikołaj 1919-08-23 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Cychow Grzegorz Pociąg Sanitarny Nr 8 1919-11-30 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Cygan Antoni 3 pułk zapasowy 1920-07-20 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Cykmanow Teodor 1920-08-30 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Cymbała Iwan 1919-10-09 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Cymboli Mikołaj Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-09-05 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Cymbrowski Wasyl Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-09-03 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Cymlekow Siergiej Obóz jeńców Nr 2 w Wadowicach 1920-11-10 Nowy Sącz Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Cyndler Jan 1920-11-12 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Cyrcan Ignacy Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-12 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Cyrulnikow Leon 6 pułk grodzieński Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-08-14 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Cywniel Andrzej 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czaba Dmytro 1919-09-03 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czaban Andrzej 1919-08-31 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czaban Andrzej 1919-08-31 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czaban Senko 1919-11-10 Tarnopol Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czaban Stefan 1919-08-21 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czaban Stefan 1919-08-21 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czabin Michał Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1915-06-14 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Czaczkowski Iwan 1919-08-12 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czaczkowski Iwan 1919-08-12 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czaczun Michał 1919-09-18 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czaczun Michał 1919-09-18 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czajka Wasyl 1919-11-21 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czajun Andrej Stacja Zborna w Brześciu Litewskim 1920-12-14 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czakofon Wasyl 1919-11-05 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czakołon Iwan 1919-09-06 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czamak Iwan 1920-11-08 Skierniewice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czapak Iwan 1919-10-23 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czapkin Mikołaj Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-11-23 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czapla Michał Obóz Jeńców Koszary Grajewskie Twierdza Brześć Litewski 1919-09-24 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czapłagin Władomir 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czapyga Michał Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-06 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Czaramaryn Tomasz 1919-11-17 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czarczun Michał 1919-08-23 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czarhin Aleksiej 1921-02-12 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czarnecki Andrzej 1919-08-25 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czarnecki Iwan 1919-08-22 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czarnecki Iwan 1919-09-01 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czarnecki Iwan 1919-09-01 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czarnejko Michał 1919-08-25 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czarneńki Jan 1919-08-22 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czarneńki Jan 1919-08-12 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czarniewski Ignacy Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1918-02-26 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Czarnopecki Tomasz 1920-03-01 Łańcut Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czarnow Gabryel 1921-01-16 Rzeszów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czarnowicz Pyłyp 1919-08-28 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czarnowski Piotr Obóz Jeńców Fort Berga Twierdza Brześć Litewski 1920-10-19 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czarnowus Pyłyp 1919-08-28 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czarny Piotr 1919-08-25 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czarnycz Grzegorz 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czarnyj Petro 1919-08-25 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czasnyj Michał 1919-08-24 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czasowenyj Nykoła 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czasym Grzegorz 1920-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czaszyn Grzegorz 1919-11-10 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czatkow Wasyli Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1915-03-14 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Czchudenow Aleksander 1919-09-19 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czechun Piotr Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-08-26 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czeczuk 1919-09-05 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czehura Piotr 1919-09-26 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czekaniuk Stefan Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-24 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Czekuszyn Stefan 487 pułk piechoty 1920-11-05 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czemerys Michał Obóz Jeńców Bugszopy 1920-11-06 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czemez Luc 1919-09-30 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czemnyj Hnat 1919-08-29 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czenikow Iwan 1920-12-23 Lida Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czepiłow Michaił 1920-12-13 Białystok Białystok Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czerbakow Stepan 1921-02-16 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czerczow Stepan 1921-02-13 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czeremnych Iwan 1920-09-17 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czerenisow Afanow 1920-11-29 Kielce Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czerepanow Michał 49 pułk piechoty 8 kompania 1920-12-01 Zamość Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czerewatyj Iwan 1919-09-02 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czerewatyj Iwan 1919-09-02 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czerewatyj Iwan 1919-09-01 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czerjomniej Michaił 1920-11-02 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Czerkaski Iwan 1919-10-11 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czerkasow Leonid 1920-11-09 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czerkaszkin Dmitrij 1921-02-17 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czerkies Tymofej 1919-09-22 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czerkiesow Timofiej Szpital Epidemiczny 1920-10-23 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czerkow Danił 1921-02-10 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czerkowski Antoni 1919-11-20 Lwów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czerneckij Andrzej 1919-08-25 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czernejko Michał 1919-08-24 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czernera Mikołaj 1920-01-18 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czernerys Michał Obóz Jeńców Bugszopy 1920-11-16 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czerniak Iwan Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czerniakowski Feliks Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-02-19 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Czerniapiatow Wasylij 1920-11-27 Równe Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czerniawski Wasyl 1920-06-02 Płoskirów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czerniecki Andrzej 1919-08-24 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czerniejew Wasyl 1921-01-13 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czernienkow Ewdampij 1921-03-02 Tuchola
Czernij Hnat 1919-08-30 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czernik Hurian 1920-11-03 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Czernikow Nefiod 1921-02-15 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czerniuszko Blaszko 1919-08-29 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czernobrowski Wasyl 1921-02-11 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czernousow Kuźma 1921-02-03 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czernow Aleksy 1920-05-25 Mińsk Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czernow Iwan 1919-09-17 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czernow Mikołaj 1920-11-08 Białystok Białystok Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czernuszka Błaźko 1919-08-28 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czernuszka Mikołaj Szpital Załogi w Brześciu Litewskim 1919-09-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czernuszko Błażej 1919-08-28 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czernych Zachar Szpital Etapu Państwowego Urzędu ds. Powrotu Jeńców, Uchodźców i Robotników w Brześciu Litewskim 1919-12-15 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czernysz Jan 1920-07-02 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czernysz Jan 1919-08-10 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czernysz Kitrofen 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czernyszyn Mitrofan 1919-11-01 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czerpotuszow Iwan Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-23 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Czertow Gawriił 1921-02-21 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czerwiński Józef 1919-09-02 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czerwiński Józef 1919-09-01 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czerwonow Mikołaj Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1919-12-23 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Czerwonski Józef 1919-09-02 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czesatkin Aleksander 3 Rewolucyjny pułk Siedlecki 1920-07-05 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czesłuch Piotr 1919-08-08 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czesnyk Dmytro 1919-10-07 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czestiakov Wladimir 1919-12-27 Grodno Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czestuch Piotr 1919-08-08 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czeszkiw 1919-09-17 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Cziczerin Piotr 1920-10-22 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Cziczmow Mikołaj 1921-11-06 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Cziezurin Sergiej 1920-11-08 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czikminow Michał Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1917-06-07 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Czilak Mykoła 1919-08-29 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czindarow German Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1916-04-30 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Czobek Hnat 1919-09-09 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czopyk Hnat 1919-09-10 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czopyk Jacko 1919-10-01 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czormijo Andrzej 1919-09-09 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czornij Hnat 1919-08-30 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czornij Stefan 1919-09-01 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czornij Stefan 1919-09-01 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czornowus Pyłyp 1919-08-27 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czorny Andrzej 1919-09-10 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czorny Dmytro 1919-09-27 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czorny Franko 1919-09-12 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czorny Pańko 1919-09-04 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czorny Semen 1919-09-05 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czornyj Dmytro 1919-11-10 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czornyj Franko 1919-09-11 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czornyj Mikołaj 1919-09-06 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czornyj Panko 1919-09-04 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czornyj Piotr 1919-08-24 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czornyj Wojtko 1919-09-03 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czornyj Wojtko 1919-09-03 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czornysz Grzegorz 1919-09-10 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czornysz Piotr 1920-11-10 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czub Danił 1921-02-14 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czubakowski Stefan 1919-09-30 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czubatyj Stefan 1919-09-29 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czubka Kornej Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1917-01-15 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Czubolski Mikołaj 1919-08-24 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czubrakow Jan 1920-11-17 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czubraszkow Paweł 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czuchrin Nikita 1919-11-20 Przemyśl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czuchrow Paweł 1921-02-21 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czuczinow Mikołaj 1920-11-06 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czudejewicz Iwan 1919-08-26 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czudijewicz Iwan 1919-08-26 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czudoszew Fiodor 1919-09-11 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czudszew Fiodor 1919-09-13 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czudziewicz Iwan 1919-08-25 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czuganow Iwan Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1915-04-06 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Czugunow Iwan Obóz jeńców Nr 1 w Strzałkowie 1916-12-24 Strzałkowo Strzałkowo Archiwum Państwowe w Poznaniu, Oddział w Gnieźnie
Czujew Lensow 1920-11-16 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czujkow Wasyl 1920-04-30 Wadowice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czukacziow Jegor 1921-02-18 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czuljukin Iwan 1921-02-25 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czułko Aleksiej 1921-02-22 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czuma Bazyli 1920-04-05 Czorktów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czumak Iwan 1920-12-07 Skierniewice Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czumakow Piotr 9 pułk twerski Obóz Jeńców Koszary Czerwone Twierdza Brześć Litewski 1919-07-29 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czumazow Iwan 1920-11-10 Warszawa, Mokotów Warszawa Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czupczykow Piotr 1919-09-11 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czupko Mikołaj 1919-09-02 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czupułow Nikołaj 1920-11-12 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czurkin Iwan 1920-12-19 Grodno Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czurowysa Wasyl Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czutajew Wasyl 1919-09-25 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czuwko Mikołaj 1919-09-02 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czuwko Mykołaj 1919-09-01 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czwanow Andrej 1920-07-09 Lwów Lwów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czyczuk Wasyl 1919-09-06 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czyczyk Wasyl 1919-10-19 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czyczyn Maksim 1919-11-18 Mińsk Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czykurin Teodor 2 batalion artylerii 1922-06-12 Tuchola Tuchola Archiwum Państwowe w Bydgoszczy
Czyrbakow Timofiej 1920-11-09 Złoczów Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czystiakow Michaił 1921-02-17 Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czyż Mikołaj 1919-09-05 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czyż Mikołaj 1919-09-05 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Federacji Rosyjskiej]
Czyż Teodor 1919-08-28 Brześć Litewski Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czyż Teodor 1919-08-28 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czyż Teodor 1919-09-17 Brześć Litewski Центральний державний iсторичний архiв Украïны, м. Львiв [Centralne Państwowe Archiwum Historyczne Ukrainy we Lwowie]
Czyż Teodor 1919-09-17 Brześć Litewski Государственный архив Российской Федерации [Archiwum Państwowe Fe